Зміст статті:

  • Два непростих дня по дорозі в Джок’якарта.
  • Джокьякарта. Як безкоштовно подивитися Прамбанан (Prambanan).
  • Ще одна безкоштовна екскурсія по храму Боробудур (Borobudur).
  • Вписок в Меланге.

Ось і залишився місто Богор позаду. Попереду нас чекає велика поїздка в бік Сурабаи. По дорозі ми сподівалися заїхати у відомі на о. Ява храми Прамбанан (Prambanan) і Боробудур (Borobudur), однак, все залежить від швидкості нашого переміщення. Поїхали.

до змісту ↑

Два непростих дня по дорозі в Джок’якарта.

Від Богора до Бандунга не більше 100 км шляху. Здавалося б небагато, але враховуючи все той же жахливий трафік острова Яви, ми долали цю відстань майже весь день. Може бути нам пощастило ще тим, що їхали ми на одній машині з двома привітними індонезійцями, які по дорозі ще й обідом нас пригостили. Навіть не уявляю, як би склалася ситуація у випадку численних пересадок.

Сутінки застали нас в Бандунзі, коли ми марно намагалися “вийти за місто” за звичкою. Як я вже писала в одній з минулих статей, “за місто” на Яві відсутній з дуже великої щільності населення. Нарешті, ми залишили ці спроби, вирішивши знайти місце для ночівлі. Як ви розумієте в таких умовах з нічлігом справи йдуть не краще, тихе місце для намету теж складно знайти.

Якщо подивитися на це з іншого боку, то зростає шанс “вписок” до місцевих, тим більше до індонезійців, які так люблять іноземців.

По дорозі Андрій намагався різними способами дізнатися у аборигенів, де можна переночувати в місті, крім готелю. Більшість вперше для нас вказували на університет, а не на поліцію або якийсь храм. Що ж, дійдемо до університету, а там подивимося.

Велику гарну будівлю з неосяжною територією ми знайшли, і що далі? Йти до охорони і проситися переночувати? Не знаю, як для вас, а для нас це було найглупіше дію.

Залишалося одне, слідувати інтуїції, як і зробив Андрій, звернувши з головної вулиці в перший-ліпший провулок за натхненням.

По дорозі Андрій все також навмання опитував місцевих про нічліг, поки нам не попався молодий хлопчина з гарною англійською. Це був студент поблизу розташованого університету, який заробляв на курсах англійської. Ми йому сподобалися відразу і він вирішив допомогти, виділивши нам на відпочинок приміщення, де він проводить заняття. На підлозі був килим і матраци, що нас цілком влаштовувало, а трохи пізніше студент навіть їжі роздобув спеціально для нас.

Ми настільки йому сподобалися, що він просив залишитися нас ще. Було дуже приємно, але довелося відмовитися.

Нижче уявляю вашій увазі карту наших переміщень.

попередня статтяНічне місто Макао: казино Венеціан (Venetian Macao), готелі і дівчатка
наступна статтяВизначні місця міста Телаві і замок Грими