Про! Бразилія — наша давня мрія! Впевнена, що серед вас теж чимало охочих відвідати, а може бути навіть жити в цій країні. Дізнатися все про Бразилії нам допоможуть два мандрівника Інна і Максим, активно досліджують і живуть там вже кілька місяців.

«Що ми знали про Бразилії до того, як сюди прилетіти?

Що тут багато диких мавп і що тут дуже небезпечно. Збирали свої валізи ми в Домінікані і всі думали, як би не знайти пригоди на свою пятою точку. Я багато думала і переживала на рахунок злочинності, адже ми летіли в Ріо-де-Жанейро.

Через 3,5 проведених місяців у Бразилії я з упевненістю можу сказати, що хотіла б тут жити.

Але про все по порядку. Ріо-де-Жанейро – це казкове місто зі своїми правилами життя. Щоб тут жити спокійно, треба вивчити кілька правил, які повинні увійти в твоє життя:

 • У Ріо-де-Жанейро ти завжди повинен бути уважним. Це не Азія. Тут не вийде жити в ритмі «буде, як буде» і не про що не думати. Тут потрібні мінімальні заходи обережності: не світити грошима, дорогою технікою і цінностями. Місто любить, щоб тут усі були рівні, тому на дорогах ви рідко побачите дорогі автомобілі.
 • «Не ходіть туди, де вас не чекають». Є місця в Ріо-де-Жанейро, наприклад, як деякі фавели, куди краще не ходити. Ви як біла людина завжди для місцевих жителів як мішок з грошима. Тому їх краще не дражнити.
 • Це всі правила. В іншому місто дуже красивий, привабливий і цікавий. Тут все зроблено для людей: безкоштовні спортивні майданчики, корти і поля. Все чисто і доглянуто. У Ріо-де-Жанейро ми прожили 2,5 місяці і за цей час ми не побачили всього Ріо. Місто просто величезний і тут є чим зайнятися. Особливу привабливість надають гори, які височіють посеред міста і національні парки, що уряд вирішив залишити. Завдяки цьому, кожні вихідні є куди піти і чим зайнятися і все це абсолютно безкоштовно. Місцеві жителі по правді думають і говорять, що вони живуть в раю. За все 2,5 місяці життя в Ріо-де-Жанейро з нами нічого не сталося. За цей час ми були в фавелах, гуляли вночі по набережній Копакабана, і були в таких місцях одні, де не зовсім безпечно.

  Всі чутки про великий кримінальної житті Бразилії трохи перебільшені, тому, що Бразилія величезна країна і у всіх її частинах життя тече по-різному. Ось, наприклад, взяти милий і тихий містечко Параті. Мешканці цього міста не закривають двері в будинок і залишають ключі в замку запалювання машин. А це всього лише 250 км казкової дорозі від такого «небезпечного» Ріо-де-Жанейро.

  Зараз ми знаходимося в штаті «Акрі» у Бразилії. Це зовсім інший світ, який кардинально відрізняється від Ріо-де-Жанейро. Тут, у гирлах річки Амазонки, живуть крокодили і піраньї, на пальмах сидять величезні папуги Ара і цікаві мавпи вишукують стиглі плоди фруктів на деревах. Тут життя спокійна і екзотична. Тут ніхто не говорить цілими днями про злочинності. Тому наш страх тільки з-за того, що ми мало знаємо про Бразилії.

  Для того, щоб люди могли побачити всю красу своїми очима ми завели свій блог про подорожі на ютубі. Ми зібрали вже багато відео про Бразилію і ділимося цікавими місцями з різних країн. А так само розповідаємо, як і де можна заощадити і як подорожувати з мінімальним бюджетом. Тому, запрошуємо всіх на наш канал, щоб подорожувати разом з нами! Сподіваюся, з наших відео ви дізнаєтеся трохи більше про такий далекій і загадковій країні Бразилія.»

  ДЕШЕВІ АВІАКВИТКИ

  Мультипоисковики Aviasales і Skyscanner шукають квитки по всім авіакомпаніям. Оптимально шукати на один і той же напрям у обох, а купувати там, де дешевше. Дізнайтеся також про секрети пошуку дешевих авіаквитків.

  ТУРИ ЗА ЦІНОЮ ПЕРЕЛЬОТУ?

  Це можливо! З пошукачем турпутівок level.travel. Гарячі пропозиції за всім туроператорам, легкий пошук і покупка.

  ЖИТЛО В ПОДОРОЖІ

  Roomguru — пошук кращих цін на готелі в усіх головних системах бронювання. Максимальна економія на житло. Дивіться також поради — як знайти недороге житло.

  ВИГІДНА СТРАХОВКА

  Cherehapa — порівняння і вибір кращих умов страхування своєї подорожі. Поліси за діючими тарифами найбільших страхових компаній і навіть дешевше!