Тель-Авів – найбільший культурний і економічний центр Ізраїлю, який здобув популярність у туристів з усіх куточків планети своїм кліматом, доброзичливим ставленням до гостей і вируючої нічним життям. Особливу увагу слід приділити стародавнього порту Яффи, що став де-факто частиною Тель-Авіва.

Вік міста ледь перевищує одне століття, проте, відсутність історичних пам’яток з лишком компенсується великою кількістю різнопланових музеїв. Особливою популярністю користуються: музей мистецтв, музей Ерец-Ісраель і музей єврейської діаспори. Згаданий раніше місто-порт Яффи, на відміну від сусіда, є одним з найдавніших міст світу, про що свідчить неодноразове згадування в міфах та Святому Письмі. Чого тільки варта легенда про те, що саме в Яффі Ной побудував свою ковчег! Художні галереї, музеї, сотні ресторанів і кафе, гуляння до світанку і галасливі ринки – ось чим може привабити туриста Тель-Авів.

На авіаквитку в Тель-Авів ви просто зобов’язані заощадити! Помічником у цій непростій справі стане сервіс momondo.ru, який в наочній формі повідомить Вас про оптимальних маршрутах та способи економії. Розглянемо принцип роботи сайту на прикладі напрямку Москва – Тель-Авів:

(Діаграма складена на підставі даних, отриманих в жовтні 2014 р.)

Про що говорить графік?

1. У формуванні вартості квитків на рейси Москва – Тель-Авів головна роль відводиться вибору авіакомпанії. Найнижчі ціни пропонує клієнтам компанія IsrairAirlines, а найдорожчі – GeorgianAirways (14 102 RUBи 23 927 RUB відповідно).

2. Кращий час для ознайомлення з Тель-Авівом – це кінець січня. В цей час року в Ізраїлі не жарко і квитки знижуються в ціні до 16 300 RUB(в середньому). Кінець квітня – початок травня вважається початком туристичного сезону і супроводжується підвищенням цін до максимуму (25 074 RUB в середньому).

3. Заощадити до 30% від вартості квитка можна в разі їх придбання за 53 дні до вильоту. У цей проміжок часу середня вартість квитків знижується до 17 017 RUB. А в день вильоту, для порівняння, середня вартість квитка становить 24 345 RUB.

4. Інші параметри в меншій мірі впливають на формування ціни квитка, але зберегти кілька зайвих тисяч можна спробувати. Найдешевший день – вівторок, найдорожчий – субота (18 504 RUB і 20 223 RUB відповідно).

5. Вечірній рейс в більшості випадків виявляється більш дешевим, ніж денний або ранковий (18 868 RUB проти 19 762 RUB в середньому за посадкове місце).

6. Від аеропорту, з якого виконується виліт, залежить ще менше. Для порівняння: виліт з аеропорту Домодєдово обійдеться в середньому в 19 065 RUB, а з аеропорту Внуково в 19 472 RUB.

ДЕШЕВІ АВІАКВИТКИ

Мультипоисковики Aviasales і Skyscanner шукають квитки по всім авіакомпаніям. Оптимально шукати на один і той же напрям у обох, а купувати там, де дешевше. Дізнайтеся також про секрети пошуку дешевих авіаквитків.

ТУРИ ЗА ЦІНОЮ ПЕРЕЛЬОТУ?

Це можливо! З пошукачем турпутівок level.travel. Гарячі пропозиції за всім туроператорам, легкий пошук і покупка.

ЖИТЛО В ПОДОРОЖІ

Roomguru — пошук кращих цін на готелі в усіх головних системах бронювання. Максимальна економія на житло. Дивіться також поради — як знайти недороге житло.

ВИГІДНА СТРАХОВКА

Cherehapa — порівняння і вибір кращих умов страхування своєї подорожі. Поліси за діючими тарифами найбільших страхових компаній і навіть дешевше!