Чи можна в’їхати в грецію в коронавірус

6-27-2021

З 14 травня греція повноцінно відкриває свої кордони для зарубіжних туристів. Розповідаємо, за якими правилами можна буде в’їхати в країну і які підступні обмеження в греції будуть зняті протягом найближчого місяця. Хочемо порекомендувати почитати чи можна їхати в Грецію в короновірус на сайті https://covidcrossborders.com/ru/ru-greece-in , також тут багато порад.

Тепер можна з вакцинацією

На відпочинок до греції тепер можна буде поїхати не тільки туристам з плр-тестом, а й щепленим російською вакциною “супутник v” або китайською вакциною.

Раніше в грецію можна було в’їжджати за квотою до чотирьох тисяч росіян на тиждень. Цей режим тривав до 14 травня. З цього дня в греції знімають обмеження на пересування між регіонами і знову дозволяють поїздки на острови.

За даними атор, вакцинація від covid-19 вже проведена на 32 грецьких островах. До кінця травня вакцинують жителів ще 34 островів, включаючи тінос, скос, іраклію, ітаку і кіфнос. У червні також прищеплять населення островів корфа, родос, мінос, санторіні, кос, міконос та інших 13 островів.

З 14 травня в греції знову запрацювала роздрібна торгівля з лімітом відвідувачів, з 17 травня відкриваються дитячі садки. З 21 травня туристи і місцеві жителі зможуть знову насолоджуватися літніми кінотеатрами, а з 28 травня – відвідувати культурні простори. З червня можна буде проводити весілля і таїнства хрещення на відкритому повітрі в кількості не більше 100 чоловік.

Умови в’їзду в країну

В’їхати в грецію можна буде при наявності одного з трьох документів:

1. Негативний плр-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до вильоту. 2. Сертифікат про щеплення в цифровому форматі англійською мовою. 3. Довідка про наявність антитіл до covid-19.

Документи необхідно буде пред’явити при посадці в літак. Довідка про тестування обов’язкова для дітей від 5 років.

Також напередодні дня прильоту потрібно буде заповнити електронну форму plf (раѕѕепдег location form) на сайті https://travel.gov.gr . У ній потрібно вказати контактні дані в греції, після чого туристу буде виданий qr-код. Його потрібно пред’явити на кордоні разом з ваучером на проживання в готелі.

Горін зазначив, що необхідно чекати збільшення квот і розширення списку аеропортів прильоту, тому що в греції для туристів відриті вже 9 міжнародних аеропортів, включаючи острівні.