Сайдинг від Будсервис

10-2-2019

Серед численних видів зовнішньої обробки є два матеріали – сайдинг та софіт, які мають різні характеристики і функціональність. Їх значення споживачі часто змішують і трактують неправильно, а іноді вважають одним матеріалом. Для того, щоб при купівлі матеріалів придбати необхідний тип обробки і не збільшити витрати на будівництво, необхідно знати призначення і експлуатаційних можливості кожного з них. Сайдингові панелі – це популярний облицювальний матеріал для обробки фасадів і створення навісних вентильованих систем. Сайдинг виготовляють з міцного пластику, металу, деревини, які забезпечують стійкість до атмосферного і техногенного впливу. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/sajding/

Сайдингові облицювання дозволяє виконати обробку фасадів будинків в місцевості з підвищеною вологістю, наприклад, на морському узбережжі. Матеріал відрізняється високими декоративними якостями і дозволяє вирішувати найскладніші дизайнерські завдання. Зручна система монтажних замків дозволяє швидко змонтувати облицювання зовнішніх стін, як у вертикальній, так і в горизонтальній площинах. Софітні панелі – це матеріал для підшивки покрівельних карнизів. Софіт – це тонка перфорована обшивка з високими міцнісними якостями. Експлуатаційні характеристики не вимагають стійкості до ультрафіолету і високих температур, на відміну від сайдинга. Крім захисту покрівельного пирога, софіти забезпечують природне рух повітря під дахом, тому панелі виконані з застосуванням спеціальної перфорації.

Також софіти застосовують виключно для горизонтального монтажу – його тонкі стінки не призначені витримувати значні деформаційні навантаження. Знаючи про призначення сайдинга і софіта, а також їх основні експлуатаційні якості, власник будинку при закупівлі будівельних матеріалів вже не помилиться з вибором необхідних оздоблювальних панелей. Ціною – вартість софітів значно вище сайдинга, тому обшивати ними будинок недоцільно. При відсутності необхідного рівня кваліфікації, вибір і закупівлю будівельних оздоблювальних матеріалів слід довірити досвідченому фахівцеві. Для виконання професійного монтажу сайдингових панелей, а також створення гарантовано якісної обшивки покрівлі можна звернутися до фахівців компанії .