Що необхідно для того, щоб самостійно відкрити базу відпочинку

2-21-2020

Таким чином, для того щоб самостійно розкрутити свою справу, потрібно ретельно і з усіма подробицями розробити відповідний, існуючої обраної базі даних, індивідуальний і коректний бізнес-план бази відпочинку. Дати назву своїй справі, вибрати форму діяльності та систему оподаткування. Наприклад, для відкриття турбази найкраще підійде організаційно-правова форма товариства з обмеженою відповідальністю. Також хочемо порекомендувати замовити відпочинок під Києвом на річці по найкращій ціні.

Які документи потрібні для відкриття
Далі опрацювати з юристами земельне питання щодо своєчасного оформлення договорів та інших документів, таких як:

Дозвіл на будівництво, яке видається адміністрацією району (міста).
Пакет паперів для постановки ділянки на кадастровий облік.
Проект бази відпочинку з усіма технічними висновками про умови інженерних комунікацій, а також топографічний план.
Висновки від санітарно-епідеміологічної служби та загону Державної протипожежної служби.
Договори на вивезення сміття та надання охоронних послуг, ліцензії на продаж алкогольних напоїв.

Перерахований вище список документів не є остаточним і повноцінним. Багато що буде залежати від індивідуальних особливостей організації бізнесу, від яких в процесі відкриття турбази може знадобитися добрати додатково необхідні документи.

Підводні камені в бізнесі по базах для відпочинку
Як і будь-який бізнес база відпочинку, як для місцевих громадян, так і для туристів з інших стан має свої підводні камені.

Так як середній вік відпочиваючих за статистикою становить від 25 до 45 років, для них необхідно зосередити максимально цікаве і якісне проведення часу на вашій турбазі.

Наприклад, організувати першокласний відпочинок на природі, або корисні спортивно-оздоровчі заходи у фітнес залі або на спеціальному майданчику для фізичних вправ.

Необхідно до того ж забезпечити безперебійність робіт життєво важливих комунікацій-електрики, водопроводу, опалення, каналізації та газу, а також доставку і вивезення гостей, як на базу, так і в місто. Для приїжджають відпочивати на своєму транспорті постояльців потрібно буде обладнати на території охоронювану парковку та інші подібні послуги. Крім іншого, дуже важливо створити доброякісну репутацію, за допомогою «сарафанного радіо», або платну рекламу Для вашої бази відпочинку з хорошими відгуками і корисною інформацією для опрацювання недоліків.