ТОП 4 місць для відпочинку на Азові

9-17-2021

Акваторія і узбережжі азовського моря – прекрасна курортна зона для відпочинку, в тому числі з маленькими дітьми. Узбережжя перетинають безліч мілководних піщаних кіс, оточених цілющими лиманами і сушею – що робить ландшафт Азовського моря по справжньому унікальним. Клімат біля узбережжя помірно континентальний, що має на увазі невисоку вологість і велика кількість сонячних днів. Саме море дрібне і прогрівається досить швидко, що дозволяє купатися вже з травня місяця і до жовтня. Температура води максимально комфортна для людини і практично не змінюється, так як немає холодних течій. Також хочемо порекомендувати почитати найкращі  новини туризму на сайті , тут тільки найкращі та приємні новини .

Якщо Ви плануєте провести казковий відпустку на Україні, то напевно задавалися питанням, де краще відпочити на Азовському морі. Почнемо з того, де знаходиться Азовське море на карті і які міста-курорти вважаються найкращими. Акваторія розташована на півдні країни і найпопулярніші курорти знаходяться в Херсонській та Запорізькій областях. А саме:

Генічеськ, Херсонська обл. Популярний курорт знаходиться на березі Утлюкського лиману і знаменитої коси Арабатська стрілка. Тепле ласкаве море, прекрасні пейзажі і цілющі грязі приваблюють тисячі туристів щороку. Тут можна провести тихий пасивний відпочинок з дітьми і відвідати визначні пам’ятки в місті, серед яких дельфінарій, страусина ферма і Краєзнавчий музей. Для любителів оздоровитися, на Арабатській стрілці є мінеральні джерела. Особливо відомий знаходиться на території села Щасливцеве, в 20 км від міста Генічеськ.

Генічеськ, Азовське море
Кирилівка, Запорізька обл. На питання, де відпочити на Азовському морі, бувалі туристи порадять Кирилівку і не дарма. Тут розташований унікальний ландшафт між двома лиманами – Молочним і Утлюкським. Крім великої кількості оздоровчих процедур і цілющих грязей, якими можна скористатися абсолютно безкоштовно, Кирилівка цінується самим близьким розташуванням баз відпочинку до моря. Буквально на відстані декількох десятків метрів від води, Ви зможете зустрічати світанки на ганку свого номера. Бази відпочинку простягаються по всьому узбережжю і захоплюють Федотову Косу і Косу Пересип.

Кирилівка, Азовське море
Бердянськ, Запорізька обл. На сьогоднішній день це місто стає центром і перлиною Азова. Велика кількість кіс з чистою водою, комфортабельних баз відпочинку і розваг – зроблять ваш відпустку незабутнім. Міська інфраструктура стрімко розвивається і вже сьогодні Бердянськ може похвалитися такими пам’ятками, як: розкішний аквапарк, зона атракціонів на набережній, зоопарк, дельфінарій, розважальна програма та клуби. Велика кількість барвистих фотозоні і знамениті пам’ятники Бичкові-годувальнику, Рибаку, хірономіди.

Бердянськ, Азовське море
Приморськ, Запорізька обл. Ще одне красиве місце, де можна чудово відпочити на Азовському морі – це Приморськ. Одне з найбільш мілководних узбереж акваторії. Сюди щорічно стікаються туристи з маленькими дітьми, так як вода тут найтепліша. Дрібний чистий пісок і наявність двох узбереж – моря і лиману – роблять відпустку різноманітним. Крім пляжного відпочинку, можна влаштувати собі розважальну програму, відвідавши Краєзнавчий музей і стародавні кам’яні фігури, а також Троїцьку церкву.