Типи віз в Ірландії

1-29-2020
Картинки по запросу Типи віз в Ірландії


Люди, яких цікавить історія Ірландії, її культура, або кому хочеться помилуватися на ірландські пейзажі, теж прагнуть сюди. Але для поїздки всім іноземним громадянам потрібно оформити візу, а поділ держави на північну і південну Ірландію тільки ускладнює завдання мігрантам, які плутаються, що потрібно оформляти при поїздці на північ або південь острова. Про всі особливості — далі у статті. Якщо ознайомитися з історією Ірландії, можна дізнатися навіть про особливості її поділу, але головне, що повинні знати приїжджі: країна розділена на дві частини — північну і південну і вона не підписувала Шенгенської угоди (шенген держав ЄС не підходять для відвідування країни, а ірландського шенгену немає). У Північну Ірландію можна в’їжджати по британській візі, але вона не відноситься до шенген. Британія входить до складу ЄС, але для збереження незалежності, вона не підписувала Шенгенської угоди. Або ж оформити британську візу, в’їхати в Північну Ірландію, після чого відправитися в Південну. Також хочемо вам порекомендувати prostoviza.com.ua

Ірландії обмежений терміном дії візи.
Заповнена згідно із зразком анкета на візу.
Квитанції про сплату всіх відповідних зборів.
ПІБ, вік, займана посада і т.
Перераховані вище документи підходять, в більшості випадків, і для британської, і для ірландської візи. Однак для використання першою для відвідування Південної Ірландії, потрібно відвідати Північну. На виготовлення ірландської або британської візи консульства потрібно від 5 до 15 робочих днів. Відмовляють у видачі візи лише в тому випадку, якщо заявник надав не достовірну інформацію.
Щоб дитина зміг поїхати до Ірландії разом з батьками (або в супроводі третьої особи), на нього повинна бути оформлена окрема віза країни.

Довідка з навчального закладу, де навчається неповнолітній заявник. Дозвіл на виїзд дитини за кордон, письмово оформлений та завірений у нотаріуса.
Документи про опікунство, якщо дитину виховують прийомні батьки.
Так, шенгенські візи Європи не дають можливості поїхати до Ірландії, але громадянство ЄС — дозволяє. На жаль, на цю процедуру піде не менше 5 – 7 років, а зазвичай — більше. За одним винятком — румунський паспорт. Оформити громадянство Румунії можна всього за 1, 5 року, та вимоги до претендентів паспортів цієї країни не найсуворіші. Досить відвідати Румунію 2 – 3 рази і вивчити мову на базовому рівні. Зрозуміло, необхідно надати всі належні документи і виплатити збори, але це не займе багато часу. Отже, отримавши румунське громадянство, вони збережуть свої колишні права, і отримають нові, включаючи право на вільне переміщення по країнах Європи та необмежених строків проживання там.