Як купити залізничні квитки

10-22-2019

Вартість квитка на потяг залежить від сезонних тарифів і тарифів «динамічного ціноутворення», тобто від часу покупки, від сезону, дня тижня, від попиту на маршрут, від наявності вільних місць і цін конкурентів.

Хочемо порекомендувати билеты на поезд

Як заощадити при купівлі квитків на поїзд
Знаючи, коли і як змінюються тарифи, можна зменшити витрати на поїздку. Найдешевші квитки можна купити в осінні місяці і на 9 травня (вартість проїзду в цей день-на 50% дешевше).

А найдорожчі – у період свят і відпусток: навесні – з 7 по 11 березня, влітку – з 9 червня по 2 вересня, взимку – з 28 по 30 грудня. В інший час ціни зберігаються, приблизно, на середньому рівні або навіть нижче середнього. Для вагонів класу «люкс» вартість не змінюється протягом року.

При покупці квитка заздалегідь, можна заощадити до 40% від базового тарифу. Правда, знижки в цьому випадку надаються на проїзд тільки в СВ і купе.

Майже всі внутрішні потяги далекого прямування включені в список маршрутів, на яких ціна квитків буде поступово зростати в міру наближення до дати відправлення.

Можливо, цей простий і зрозумілий принцип ціноутворення «чим раніше, тим дешевше» з часом пошириться і на тарифи в плацкартні та загальні вагони (сьогодні застосовується система і понижуючих коефіцієнтів в залежності від сезону).