Як правильно грати в автомати онлайн!

На полі – статуетки священних амулетів Стародавнього Єгипту – жук – скарабей, фараон, бог Ра, неодмінні карткові номінали і, звичайно ж, головний спеціаліст з староєгипетським скарбів, який наполегливо намагається знайти загубився у віках манускрипт. Сама відповідальна роль належить, звичайно, картинці з самим фоліантом. Фішкою видеослота є шостий барабан, який додається до звичайних п’яти.Також хочемо вам порекомендувати Форум ТТР

Його можна активувати за бажанням гравця натисканням кнопки Extra Bet, розташованої над полем. Грати дозволяється за 1 – 10 смугах, визначити їх кількість для активації пропонується клавішами плюс – мінус у відповідному розділі панелі управління. Включення опції Extra Bet подвоює суму на кону, і підключає шостий барабан. У таблиці виплат можливо ознайомитися з усіма відомостями щодо множників і функціональних особливостей будь-якого елемента. Запуск обертання котушок можливий як в ручному, так і автоматичному режимі. Отримання виграшів залежить від розташування іконок в клітинках ігрового поля.

Коли необхідну кількість аналогічних іконок випаде по зламу активної ігрової смуги поспіль зліва направо – тоді користувач набуває право на приз. Якщо підключений шостий барабан – тоді у призову ланцюжок може потрапити і шостий елемент. Причому треба враховувати, що коефіцієнти для таких послідовностей феєрично високі. Розмір винагороди залежить від обраної ставки і коефіцієнта, значення перемножуються. Вельми ефективний наявний у грі елемент із зображенням стародавньої Книги. Він виконує одночасно декілька функцій. По – перше, замінює будь-які значки, допомагаючи скласти вдале поєднання. По – друге, випадання 3 – 5 (або 6 в экстрарежиме) скаттеров в будь-яких позиціях оплачується, причому за загальною ставкою. І по-третє, ці ж 3 – 5(6) скаттеров активують раунд фрі – спінів.

Спочатку гравець одержує 10 вільних спінів, причому перед початком безкоштовного раунду йому вручається додатковий бонусний символ, який видає все та ж Книга, вибираючи випадковим чином з наявних іконок. Цей бонус при появі на полі розширюється на всю вертикаль і оплачується при попаданні в активну лінію в будь-якій позиції. Бонусний раунд може бути продовжений при випаданні 3 – 6 скаттеров. Мається на автоматі і гра на шанси, що проходить за традиційними правилами, гравець повинен правильно вгадати колір масті закритої карти.