Як відкрити нічний клуб

12-19-2021

Відкриття власного нічний клуб у Львові -це бізнес, який має великі перспективи, незважаючи на величезну конкуренцію. Головне в подібному закладі-це концепція. Якщо не буде оригінальної ідеї, то навіть найдорожче обладнання і вдале розташування не приведе бізнес на вершину успіху. Тому розробці концепції варто приділити найбільшу увагу, але іншими нюансами теж не варто нехтувати. Розглянемо в нашій статті бізнес-план нічного клубу.

Люди приходять в клуби, щоб піти від повсякденної суєти і розслабитися. Тут можна відпочити з друзями, відзначити свято, послухати хорошу музику, потанцювати. Завдяки цьому подібні заклади дуже затребувані.

Якщо творчо підійти до реалізації ідеї, привнести щось унікальне і створити всі умови для веселого і комфортного відпочинку в нічному клубі для відвідувачів, можна швидко залучити постійних клієнтів, тим самим вийти на гідний прибуток.

Щоб відкрити нічний клуб, будуть потрібні чималі початкові вкладення. Тому хороший спосіб знайти кошти-залучити інвесторів або укласти договір зі спонсорами.

Важливим етапом є вибір місця розташування нічного клубу. Бажано розташовувати його ближче до центру. Але не варто недооцінювати і віддалені райони міста-грамотна реклама допоможе забезпечити приплив клієнтів і в таких місцях.

Також потрібно відштовхуватися від обраної концепції. Якщо планується відкриття масового молодіжного клубу, то краще вибирати приміщення в місці максимальної концентрації студентських гуртожитків. На перших поверхах житлових будинків відкривати заклад ризиковано – при перших скаргах від мешканців клуб доведеться закрити.

Слід подбати, щоб до клубу можна було дістатися не тільки особистим, а й громадським транспортом.

Площа приміщення повинна бути не менше 500 квадратних метрів, з них половину слід відвести на танцпол. У будівлі обов’язково повинні бути високі стелі, так як на них розміщується акустичне і світлове обладнання. Також необхідно враховувати наявність вентиляції, каналізації та системи кондиціонування.

Площа клубу необхідно розділити на:

Звукове та світлове обладнання повинно бути в кожному нічному клубі. До світлового обладнання відносяться дзеркальні кулі, лампи, прожектори, світлові ефекти, до звукового — мікшерні пульти, контролери, програвачі, ефектори, акустичні системи, підсилювачі, мікрофони. Економити на цьому обладнанні не варто, так як від нього залежить загальна атмосфера в закладі.

Також для відкриття клубу будуть потрібні:

Важливий момент при відкритті нічного клубу-їжа і напої. Алкоголь краще закуповувати оптом, якщо це стосується пива і вина. Міцні напої рекомендується купувати поштучно. Пропонувати клієнтам можна як місцеві сорти пива, так і популярні у всьому світі марки. Обов’язково в коктейльній карті повинні бути jack daniel’s, johnnie walker, jägermeister, baileys та інші відомі марки алкоголю. Не варто забувати і про безалкогольні напої.

Для приготування страв потрібні тільки якісні продукти. Рідкісні інгредієнти краще купувати в супермаркетах. Що стосується м’яса, хліба, фруктів, овочів та інших компонентів страв, то їх можна закуповувати на оптових базах.

Кухня – не найважливіше в нічному клубі. Легких закусок, салатів, кілька основних страв і десертів буде достатньо.

У розважальних закладах рівень обслуговування має важливу роль, так як від цього залежить атмосфера і враження відвідувачів, які легко може зіпсувати хамство бармена або офіціанта. Тому слід ретельно підбирати персонал в свій клуб, особливо тих, хто працює з людьми: барменів, офіціантів, ді-джеїв, охоронців.

Аніматорів, ведучих, ді-джеїв, бухгалтера можна залучити на відрядну оплату за зміну. Прибиральницю і гардеробницю потрібно найняти в штат. Особливу увагу варто приділити підбору арт-директора-саме він відповідає за атмосферу вашого клубу: складає шоу-програми, займається пошуком ді-джеїв і музичних груп.

Також буде потрібно найняти фахівця з налаштування звуку і світлотехніка на відрядну оплату праці. Вони будуть займатися налагодженням і регулюванням всіх неполадок і поломок, що виникають з системами виведення звуку і світла. Не забудьте про охоронців – вони повинні бути фізично сильними.

Реклама-один з ключових етапів діяльності. Завдяки грамотно побудованої рекламної кампанії можна швидко наростити базу постійних відвідувачів і зменшити термін окупності бізнесу. Це може бути:

1. Також залучити клієнтів допоможе урочисте відкриття клубу. Від першого дня роботи багато в чому залежить темп приросту клієнтської бази. Для залучення великої кількості клієнтів подбайте про всебічну рекламу цього заходу, підготуйте цікаву святкову програму. Можна запропонувати всім відвідувачам безкоштовний вхід і келих шампанського. Якщо клієнт залишиться задоволений обслуговуванням і відпочинком, він, швидше за все, буде постійно відвідувати ваш клуб.

Важливу роль в нічному клубі грає грамотно організована шоу-програма. Люди приходять сюди не тільки для того, щоб познайомитися з кимось, потанцювати і розслабитися, але і за справжньою виставою. Тому слід правильно розробити програму, яку ви будете пропонувати вашим клієнтам.

Можна запрошувати місцевих і заїжджих артистів і ді-джеїв. Але знаменитостям необхідно забезпечити відповідні умови для роботи і комфортне проживання. Витрати на подібні заходи будуть досить великими. Але ж і вартість квитків на подібні вистави завищена, тому прибуток від таких заходів буде високою.

При покупці франшизи нічного клубу підприємцю необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками такого бізнесу.