Як вибрати бінокль

10-16-2019

Бінокль — надійний супутник будь-якого мисливця. Він дозволяє здалеку ознайомитися з особливостями місцевості і побачити цілі. Існує кілька різновидів приладів, які відрізняються за характеристиками і призначенням. Рекомендуємо купити бінокль на сайті https://huntmasters.com.ua

ТИПИ БІНОКЛІВ і їх особливості
Морські моделі відрізняються хорошим збільшенням і захистом від води. Для полювання на водоймах це гідний вибір, так як лінзи мають спеціальне покриття, яке гасить відблиски від води. Армійські біноклі відрізняються портативними розмірами, широким полем зору, хорошою кратністю і високою міцністю.

Цифрові (електронні) пристрої забезпечують високоякісну картинку і мають корисні додаткові функції. Наприклад, стабілізація зображення, запис відео, фото та інші. Надійний прилад для ходового полювання повинен володіти:

високою світлосилою;
достатньою кратністю;
чіткість зображення;
надійність;
захистом від вологи;
достатньою міцністю;
наявністю додаткових опцій.

Як вибрати бінокль для полювання?
Щоб вибрати гідну модель, необхідно вникнути в основні характеристики. В першу чергу це ступінь збільшення (кратність). Для умов полювання зазвичай вистачає 8 – або 10-кратного збільшення. Чим більше цей показник, тим більше габаритної буде сама оптика.

Якість оптики є важливим фактором, так як під час огляду місцевості очі не повинні втомлюватися, а кожна деталь повинна проглядатися в найдрібніших подробицях. Вважається, що цей показник повинен становити не менше 25.

Зручність приладу вкрай важливо для кожного мисливця. З собою доводиться нести велику кількість спорядження, тому вага кожного повинна бути мінімальною. Крім того, вага бінокля повинен бути збалансованим, щоб рука не втомлювалася.

У похідних умовах обладнання відчуває великі навантаження, тому воно повинно бути досить міцним, захищеним від ударів. Найбільш надійними вважаються моделі з алюмінієвим прогумованим корпусом, а менш якісні — вуглепластикові.

Серед додаткових можливостей оптика для полювання часто оснащується приладом нічного бачення, далекоміром та іншими функціями, які знадобляться на полюванні.