Як вибрати чохол на телефон

7-7-2020

Чому матеріал так важливий і який матеріал вибрати для чохла?

Дуже багато характеристики в захисному аксесуар залежить від того, з чого він зроблений. Важливо правильно розставити пріоритети і вибрати щось, що ідеально впорається із захистом девайса. На жаль, навіть продукції Apple вона необхідна, будь це смартфони або планшети. Також хочемо вам порекомендувати https://gisolo.com/ чохли на телефон.

Як правило, кожен матеріал має свої особливості, плюси і мінуси. Наприклад, популярні пластик і пластмаса здатні витримати досить серйозний удар. Але при цьому вони якщо не розколються самі, то як мінімум подряпаються. А ось гума — ні. Але її легко деформувати і навіть порвати.

Крім того, при виборі матеріалу потрібно спиратися також і на потреби власника. Наприклад, тендітної студентці не потрібен буде металевий чохол, тому що вона нездатна настільки сильно піддавати телефон небезпеки. А байкеру або альпіністові не допоможе силіконовий аксесуар, тому що він не забезпечить належного захисту пристрою.

Які існують матеріали для чохлів на телефон або планшет?

На сьогоднішній день в індустрії аксесуарів для портативних пристроїв існує достатня кількість різноманітних матеріалів, з яких виготовляються надійні і довговічні чохли. Кожен з них має переваги і недоліки, тому варто розглянути їх окремо.

Пластик, поліуретан і полікарбонат

Найпоширеніший варіант захисного аксесуар для смартфона або планшета — це звичайний пластик. Він зустрічається у всіх цінових категоріях — від найдешевших пластикових бамперів до дизайнерських накладок від безлічі виробників.

Пластик — це самий простий і стабільний матеріал. Він здатний захистити від більшості ударів. У догляді цей матеріал простий — потрібно просто протирати аксесуар зрідка вологою ганчірочкою, і він буде виглядати на відмінно. Однак є свій мінус — при падінні він може сильно подряпатися або навіть розколотися. Телефону це не зашкодить, проте чохол доведеться поміняти.

Аксесуари з цього матеріалу полюбилися покупцям за яскравий дизайн. Пластик — найбільш зручний для нанесення малюнка або візерунка матеріал. Тому можна зустріти самі різні дизайни. Він ідеальний для тих, хто не буде піддавати свій девайс небезпеки, але при цьому лінується за ним доглядати і любить щось яскраве і красиве.

А ось полікарбонатні чохли нічим не відрізняються від пластикових, крім одного — вони більш стійкі до сонячного світла. Такий аксесуар не буде жовтіти від ультрафіолету. До того ж він буде трохи міцніше пластику. До аналогічних відноситься і поліуретан, з якого зазвичай робляться чохли-книжки для планшетів.

Силікон

Другий за популярністю матеріал після пластику. Дуже часто виникає питання, який матеріал краще для чохла на смартфон або планшет — пластик або силікон. Відповідь проста — вони дуже схожі між собою. Здатні стримати приблизно однакові удари. Однак силікон краще пружинить на поверхні, за рахунок чого і поглинає енергію удару. Тому він не може зіпсуватися від падіння. Однак якщо удар був досить сильним або прийшовся в конкретну точку — на планшеті або телефоні може залишитися вм’ятина.

За силіконом важче доглядати — потрібно стежити, щоб він не потрапляв під прямі сонячні промені надовго. Він від цього каламутніє і набуває неприємний жовтий відтінок. Навіть якщо він непрозорий.