Як вибрати відпочинок в Болгарії

1-24-2020

Літній відпочинок в Болгарії відомий насамперед своїми чудовими пляжами. Хоча Тури в Болгарію не так популярні, як, скажімо, в Туреччину або Єгипет, не поспішайте з вибором. Велика кількість курортів Болгарії володіють різними якостями і дозволяють туристу вибрати найбільш підходящий для нього варіант. Хочемо порекомендувати замовити раннее бронирование туров в Болгарию

Крім різноманітності курортів, Болгарія відома своєю гостинністю. Милі невеликі готелі, привітне ставлення місцевих жителів, вільно говорять російською мовою і приголомшлива місцева кухня ваблять туристів з усіх кінців світу.

Також Тури в Болгарію відмінно підійдуть для сімейних поїздок. Діти легко переносять акліматизацію в схожому на російський клімат.

Зимова Болгарія послужливо пропонує недорогі варіанти гірськолижного відпочинку. Більше підходить напрямок для початківців лижників (траси ідеально підходять для новачків зважаючи на свою простоту), для активного відпочинку. У перервах між катаннями туристи знайомляться з різноманітною і смачною місцевою кухнею і основними пам’ятками.

Гарячі Тури в Болгарію досить часто з’являються в нашому агентстві, поспішайте забронювати квитки і подарувати собі незабутній відпочинок!

Заборонено ввезення неконсервованих продуктів харчування. Без спеціального дозволу не можна ввозити і вивозити предмети і речі, що представляють історичну, художню або археологічну цінність. Коштовності, відеокамери, комп’ютери та інші дорогі речі треба декларувати.

Ввезення і вивезення іноземної валюти необмежений (Декларація обов’язкова), ввезення і вивезення національної валюти заборонений. Решта Леви можна обміняти перед від’їздом з країни, для цього необхідно представити довідку про початковий обмін з обмінного бюро.