Як вибирати найдешевші авіаквитки

11-29-2019

Принцип ціноутворення в авіакомпаніях простий – необхідно заробити якомога більше. Але якщо виставляти наявні квитки для продажу тільки з цього принципу, є ризик залишитися з незаповненим салоном, тому авіакомпанія пропонує пасажирам більш дешеві авіаквитки https://experttur.com/aviabilety-akcii-skidki-loukosty , стимулює попит і наповнює літак. Ціна авіаквитка складається з тарифу, паливного збору, такси авіакомпанії і збору агентства за виписку квитка.

Тариф може змінюватися в залежності від сезону, класу бронювання та політики авіакомпанії: в період відпусток, святкові або вихідні дні він вище, ніж зазвичай. Значна частка вартості квитка формується за рахунок зборів і такс, куди входить обслуговування в аеропорту, ціна палива, страховка сервісний збір. Стрибки вартості квитка залежать від наповнюваності літака і, як правило – чим раніше буде купуватися квиток, тим він обійдеться дешевше.

Щоб знайти найдешевший квиток, необхідно дотримуватися кілька умов при виборі: • Купувати квитки заздалегідь, орієнтуючись на “низький” сезон, а при пошуку ставити критерій в два-три дні від дати запланованого польоту. Для внутрішніх перельотів краще брати квитки за 45 днів, для міжнародних – за 60 днів до поїздки. • Іноді дешеві квитки “викидають” за добу до польоту – це т. зв. “гарячі” продажі, коли авіакомпанія готова віддати квитки за собівартістю, але уникнути ще більшого збитку.

• При покупці авіаквиток слід враховувати, що найдешевші квитки – це Авіаквитки з пересадкою. Часто це незручно. • Дешеві квитки з’являються в чартерних рейсах, коли туроператор не встиг розпродати всі тури. • Авіакомпанії часто проводять акції – необхідно стежити за спеціальними пропозиціями. Незручність пошуку самого дешевого авіаквитка – це тимчасові витрати. Головне, щоб політ був безпечний, а сама поїздка принесла задоволення.